+90 362 266 4457palais@palais.com.tr

SAC HAVA KANALLARI

GALVANİZ SACDAN MEMÜL HAVA KANALLARI

 

PASLANMAZ SACDAN MAMÜL HAVA KANALLARI

 

UYGULAMA ALANI

 

AVANTAJLARI

Uygulama ve kullanma aşamasında sağladığı ekonomik yararlar açısından sac havalandırma kanalları havalandırma ve iklimlendirme sektörünün vazgeçilmez ürünüdür. Enerji kayıpları elde edilen sızdırmazlık nedeniyle asgari 

ölçüde yok denecek seviyeye indirilmiştir. Kanalların bütün ek yerlerinde kanal arasındaki boşlukta sıkışan lastik conta sızdırmazlığı en iyi esaslı lastik malzemelerinden yapılır ve esnekliği hiç bir zaman bozulmaz.

Çevre değişiminin şartlarında 0° C ile 150° C sıcaklığı arasında özelliği bozulmaz.

Palaiş hizmet sektörünü genişletip doğalgaz atık bacaları ve havalandırma sistemleri imalatlarına da başlamıştır. Samsun baca 2009 yılı başlarında doğlgaz bacalarını ISO 9001:2008 kalite sistemine göre üretmeye başlamış ve uluslararası geçerli olan En 1856-1 standardına göre CE belgesini kullanmaya hak kazanmıştır.

Samsun Baca şirketimiz 800m² kapalı alanda uzman kadrosu ve son teknoloji makineleri ile doğalgaz atık bacaları, çöp ve çamaşır şutları, havalandırma sistemleri, kendinden sulu sistem baca filtreleri ve baca bakım kontrol ve temizlik hizmetlerinde, montaja ve optimum kullanımın elde edilmesine kadar tüm hizmetlerde PALAİŞ METAL SANAYİ LTD. ŞTİ. güvencesi ve kalitesi ile hizmet sunmaktadır.

2021 © Palaiş Metal