+90 362 266 4457palais@palais.com.tr

Hakkımızda

Şirketimiz 1970 yılında PALAİŞ METAL / YALÇIN PALA adıyla soba ekipmanları ve soba kovaları sektöründe hizmete başlamıştır. 2000 yılından itibaren rekabet piyasasında büyüme göstererek şirketleşmeye başlamış ve şirketin adını PALAİŞ METAL SANAYİ LTD.ŞTİ. olarak değiştirmiştir.

Bu şirketleşmeye hizmet sektörünü genişletip Doğalgaz atık bacaları ve havalandırma sistemleri imalatlarına da başlamıştır. 2009 yılı başlarında doğalgaz bacalarını ISO 9001:2008 kalite sistemine göre üretmeye başlamış ve uluslararası geçerli olan EN 1856-1 standartına göre CE belgesi kullanmaya hak kazanmıştır.

Şirketimiz 800m² kapalı alanda uzman kadrosu ve son teknoloji makineleri ile doğalgaz atık bacaları, çöp ve çamaşır şutları, havalandırma sistemleri, kendinden sulu sistem baca filtreleri ve baca bakım kontrol ve temizlik hizmetlerinde, montaja ve optimum kullanımın elde edilmesine kadar tüm hizmetlerde PALAİŞ METAL SANAYİ LTD. ŞTİ. güvencesi ve kalitesi ile hizmet sunmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

PALAİŞ BACA

FIRIN VE IZGARA BACASI, HAVALANDIRMA BACASI, HAVALANDIRMA KANAL İMALATI ve MONTAJI, YIKAMALI BACA FIRIN VE KÖMÜRLÜ KAZAN BACALARI,ÇÖP VE ÇAMAŞIR ŞUTU BACALARI

BACA BAKIM,KONTROL VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

EN 1856-1 ve 1856-2 Standartlarına uygun olarak imalatını ve montajını yapmış olduğu ürünler üzerinde müşteri memnuniyetini sağlamak adına sürekli iyileştirme yapan firmamız PALAİŞ BACA üretmiş olduğu ürünlere 2 yıl süre ile garanti vermekte olup teknik destek hizmetlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Sektöründe LİDER olan şirketimiz PALAİŞ BACA 800m3 kapalı alanda 1 makine mühendisi, 1 satış &pazarlama sorumlusu personeli, 3 büro personeli ve 18 kişi imalat ve montaj ekibi ile üretimine devam etmektedir.

Palaiş hizmet sektörünü genişletip doğalgaz atık bacaları ve havalandırma sistemleri imalatlarına da başlamıştır. Samsun baca 2009 yılı başlarında doğlgaz bacalarını ISO 9001:2008 kalite sistemine göre üretmeye başlamış ve uluslararası geçerli olan En 1856-1 standardına göre CE belgesini kullanmaya hak kazanmıştır.

Samsun Baca şirketimiz 800m² kapalı alanda uzman kadrosu ve son teknoloji makineleri ile doğalgaz atık bacaları, çöp ve çamaşır şutları, havalandırma sistemleri, kendinden sulu sistem baca filtreleri ve baca bakım kontrol ve temizlik hizmetlerinde, montaja ve optimum kullanımın elde edilmesine kadar tüm hizmetlerde PALAİŞ METAL SANAYİ LTD. ŞTİ. güvencesi ve kalitesi ile hizmet sunmaktadır.

2021 © Palaiş Metal