+90 362 266 4457palais@palais.com.tr

PL-06 SERİSİ TEK CİDARLI BACA SİSTEMİ

Tek cidarlardır. AISI 316 L kalite paslanmaz çelikten 0.60mm kalınlığında üretilmektedir. Bağlantı bölgeleri, yüksek ısıya dayanaklı slikon ile kaplanarak sızdırmazlık sağlanır. Modüller kelepçe ile bağlanır.

Modüller, sistemdeki muflu yapı ve baca üzerindeki kaynak teknoloji sayesinde çok kolay montaj edilmektedir. Sistem cidarlı olduğu için ısı geçirgenliği yüksektir. Bundan dolayı yanıcı, patlayıcı ve eriyici

maddelerden uzak tutulması gerekir. Yüksek sıcaklığından dolayı çıplak elle dokunulması sakıncalıdır. Açıktan geçen yatay dikey kısımlara kesinlikle izolasyon tavsiye edilmektedir.

MALZEMESİ:

Paslanmaz çelik AISI 316 L (1,404) veya 316 Ti (1,4571)

 

KALINLIKLAR:

¢150 - ¢600 arasında 0,60mm

¢600 - ¢1000 arasında 1,00mm

 

UYGULAMA ALANI:

- Doğalgaz Kazanları

- Lpg Kazanları

- Buhar Kazanları

- Davlumbaz Atışları

- Havalandırma Atışları

 

AVANTAJLARI

- Sızdırmazlık

- Hızlı ve kolay montaj

- Düşük yüzey pürüzlülüğü ile çekişte verim

- Özel tip şapka seçeneği

- Geniş ürün ağı  

 

PL SERİSİ YOĞUŞMALI CİHAZLAR İÇİN TEK CİDARLI CONTALI BACA SİSTEMİ

ANA KARAKTERİSLİĞİ

Contalı tek cidarlı baca sistemi, modern cihazların kullanıldığı düşük baca gazlı ve yoğuşmalı sistemlerin tekli veya kaskod bağlantılı, hermetik kombi cihazlarının, tekli veya çoklu bağlantılı pozitif basınçlı baca 

uygulamalarında kullanılır. PL-06 serisinden farkı; baca bağlantılarının sızdırmazlığını, özel ve contalar kullanarak sağlamasıdır.

(200 ve 106˚ C)

 

ÇALIŞMA SICAKLIKLARI

Sürekli çalışmada 106˚ C 

Kısa süreli çalışmada 200˚ C

Palaiş hizmet sektörünü genişletip doğalgaz atık bacaları ve havalandırma sistemleri imalatlarına da başlamıştır. Samsun baca 2009 yılı başlarında doğlgaz bacalarını ISO 9001:2008 kalite sistemine göre üretmeye başlamış ve uluslararası geçerli olan En 1856-1 standardına göre CE belgesini kullanmaya hak kazanmıştır.

Samsun Baca şirketimiz 800m² kapalı alanda uzman kadrosu ve son teknoloji makineleri ile doğalgaz atık bacaları, çöp ve çamaşır şutları, havalandırma sistemleri, kendinden sulu sistem baca filtreleri ve baca bakım kontrol ve temizlik hizmetlerinde, montaja ve optimum kullanımın elde edilmesine kadar tüm hizmetlerde PALAİŞ METAL SANAYİ LTD. ŞTİ. güvencesi ve kalitesi ile hizmet sunmaktadır.

2021 © Palaiş Metal