ANA SAYFA Belgelerimiz

Hakkımızda

Şirketimiz 1970 yılında PALAİŞ METAL Yalçın Pala adıyla soba ekipmanları ve soba kovaları sektöründe hizmete başlamıştır.

Gelişen ve değişen piyasa şartlarına uyum sağlayabilmek adına 2000 yılından itibaren yeni yatırımlar yaparak şirketleşmeye gitmiş olan firmamız PALAİŞ METAL ÇELİK SAC SAN.PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ olarak değişen ve gelişen yeni yüzüyle bölgesindeki hizmetlerine devam etmektedir.

2006 yılında SAMSUN ilimizin doğalgaza geçmesiyle beraber firmamız PALAİŞ METAL ÇELİK SAC SAN.PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ doğalgaz sektöründe hizmet vermeye başlamış olup 2008 yılında KİWA MEYER BELGELENDİRME HİZMETLERİ tarafından 108 adet DOĞALGAZ BACASI ürününü 2392-CPR-1237 Sertifikasyon numarasıyla belgelendirmiştir. Almış olduğu CE belgesiyle BACA MARKASI olan firmamız PALAİŞ BACA olarak anılmaya başlanmıştır.

Soba ekipmanları ve soba kovaları imalatıyla işe başlayan PALAİŞ BACA 2008 yılından itibaren DOĞALGAZ ATIK GAZ BACALARI sektörüne girerek ürün gamına yeni ürün olarak eklediği bu üründe BÖLGENİN LİDERİ olmuştur.

PALAİŞ BACA olarak Doğalgaz bacası üzerinde edindiği tecrübe ve bilgiyle TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından FAYDALI MODEL BELGESİ ‘ni 16.02.2011 tarihinde almış olduğu KENDİNDEN SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ üretimine geçmiştir.

Bölgesinde LİDERİ olduğu ürün gamında amiral gemisi olan, imalatını ve montajını yapmış olduğu DOĞALGAZ ATIK BACASIve KENDİNDEN SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ ile yetinmeyen firmamız

PALAİŞ BACA;

FIRIN VE IZGARA BACASI, HAVALANDIRMA BACASI, HAVALANDIRMA KANAL İMALATI ve MONTAJI, YIKAMALI BACA FIRIN VE KÖMÜRLÜ KAZAN BACALARI,ÇÖP VE ÇAMAŞIR ŞUTU BACALARI

BACA BAKIM,KONTROL VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

EN 1856-1 ve 1856-2 Standartlarına uygun olarak imalatını ve montajını yapmış olduğu ürünler üzerinde müşteri memnuniyetini sağlamak adına sürekli iyileştirme yapan firmamız PALAİŞ BACA üretmiş olduğu ürünlere 2 yıl süre ile garanti vermekte olup teknik destek hizmetlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Sektöründe LİDER olan şirketimiz PALAİŞ BACA 800mkapalı alanda 1 makine mühendisi, 1 satış &pazarlama sorumlusu personeli, 3 büro personeli ve 18 kişi imalat ve montaj ekibi ile üretimine devam etmektedir.

Pala İş Metal Çelik Sanayi Paz. Ltd. Şti

19 Mayıs San Sitesi 60. Sk No:33 Samsun, Tekkeköy 55300

(362) 266 4457